Довговойнилівський ліцей

6 квітня цього року у Довговойнилівському ліцеї відбувся « Математичний двобій». Провела його із здобувачами освіти 5 класу-нушівцями вчитель математики Катерина Ладаняк.

Тема цих змагань – «Хай переможе істина!».

За мету Катерина Сидорівна поставила: формувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики; розкрити красу математичних понять; розвивати логічне мислення у дітей; виховувати їх у патріотичному дусі; збагачувати потенціал учнів різноманітними знаннями, які розширюють їх кругозір, всебічний розвиток.

П’ятикласники грали у двох командах: «Промінь» (команда хлопчиків) та «Ламана» (команда дівчаток). Кожен із учасників висловив свою думку з приводу того, чого вони очікують від змагань.

Розпочався цей змаг візиткою, представленням команд. Кожна команда виголосила свій девіз.

У грі «Ой не можу!..» приймали участь всі учасники. ЇЇ зіграли в нічию.

Наступним конкурсом була математична естафета, де активно проявив себе кожен учасник. Тут вони рахували приклади на знаходження суми, різниці, добутку та частки і готовий «живий» результат представляли глядачам і журі.

Досить добре орієнтувались гравці при розв’язуванні логічних задач, показали непогані результати.

Всією командою і дівчата і хлопці нумерували десять квартир за допомогою математичних дій: +, -, *, : та чисел 4 і 7 (відповідно), а в цей час змагалися вболівальники. Вони згадували прислів’я та казки, у яких є числівники. Цим самим приносили для своїх улюблених команд додаткові бали.

«Ти – мені, я – тобі!…» Це завдання полягало в тому, що команда команді оголошувала завдання на кмітливість, приготовлені вдома, а суперники тут же усно їх розв’язували.

Дуже вдало учасники команд захистили своїм номером домашнє завдання: «Промінь» прочитав вірш-жарт про степені числа 2, а «Ламана» виконала частівки про математику.

Не обійшлося і без конкурсу – дуелі капітанів, які вміло порахували кількість намальованих трикутників та розв’язали по цікавій задачі.

Захоплюючим був конкурс «Хто швидше?» ( з’їсть шоколадний батончик), перемогу у якому здобув, звичайно, учасник «Променя».

Журі справедливо оцінило учасників команд, лічильна комісія підвела підсумки.

Переможцем стала команда «Ламана», яка набрала 118 балів.

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: